Osmosfilter Smart RO
Det ursprungliga priset var: 69,900 kr.62,900 krDet nuvarande priset är: 62,900 kr.
- Delbetala förmånligt Läs mer
Osmosfilter Smart RO är ett komplett Osmossystem för rening och lagring av renat vatten för husets alla tappställen.
Osmosfilter Smart RO kommer levererad komplett med MO10000 osmosfilter, lagringstank 500 liter, förfilter i två steg och tryckstegringspump Grundfo SCALA 2 3-45 allt för att göra installationen så enkel som möjligt.
- Max TDS 3000 mg/l
- Plug & Play
- CE-märkt
- Tillverkad i Europa
Ingår i leverans
- MO10000 RO
- Lagringstank 500 liter
- Pump Grundfos Scala 2 3-45
- Filtermembran 4040
- Förfilter TX DC*
- Filter BB – 5 micron
Beräknad leverans Juli 2026
Eller
Begär produktförfråganProduktrådgivning
Behöver du hjälp med en produkt kan du alltid göra en produktförfrågan. Vill du prata med oss direkt når du oss på telefon vardagar mellan 08.00 – 17.00.
Vi hjälper dig gärna med:
- Produktinformation & Råd
- Service & Support
- Nya beställningar
Köps ofta tillsammans
Teknisk information
| Avsedd för | 1 hushåll |
| Flöde renat vatten | Upp till 500 lph |
| Höjd | 160 cm |
| Bredd | 68 cm |
| Djup | 127 cm |
| Vikt | 200 kg |
| TX DC Sedimentfilter | Automatiskt 40 micron |
| BB - Sedimentfilter | 5 micron 4,5x20" |
| Tryckstegringspump | Grundfos SCALA 2 3-45 |
| El | 220 V, 50 Hz, 1,8 kW |
| Anslutning vatten | G 1" |



